Ochranné rúška

Už aj u nás si môžete zakúpiť ochranné rúška!

Ochranné rúška máme skladom!

Trojvrstvové jednorazové rúško na ústa. Vyrábané z mäkkej antialergickej netkanej textílie. Vďaka použitému materiálu je rúško priedušné a odpudzuje kvapaliny. Tvarujúci pásik na nose. Upevnenie na gumičky. Ústne rúško s gumičkami a plastickou výstužou, ktoré umožní dokonalé anatomické vytvarovanie. Jedná sa o trojvrstevná ústnu rúšku, ktorá je vyrobená z jemného, nedráždivého materiálu / bez zápachu, šetrného k pokožke, Ústne rúška na ochranu dýchacích ciest. Zabraňujú prieniku prachu a vírusov do organizmu. Pri vírusových infekciách zabraňujú preniknutiu väčších kvapiek telesných tekutín do dýchacích ciest, ktoré nakazená osoba uvoľňuje pri hovorení, kýchaní a kašľaní.

Respirátor KN95 – FFP2

Respirátor s ochranným filtrom KN95 (N95) zachytáva prachové a smogové častice, aerosóly, či peľ a baktérie. Účinne bráni vniknutiu 94–95% všetkých častíc veľkosti v rádoch desatín mikrónov.

Pomáha znižovať riziko možného nakazenia. Nosná výstuha pre lepšiu priľnavosť k tvári.  Model bez výdychového ventilu. Veľkosť: Univerzálna.

 

KN 95

Jednorazová maska ​​na tvár

● Materiál: 3-vrstvová netkaná textília

●množstvo 50ks/ krabica

● dostupne skladom

● odosielame do 24h

● zdravotnícky materiál

Ochranné rúška
Ochranné rúška
Ochranné rúška

V tejto neľahkej dobe sme sa aj my pripojili k ochrane nášho zdravia a tiež zdravia našich zákazníkov. A tak sme aj my zaradili do predaja ochranné rúška, ktoré slúžia na ochranu dýchacích ciest pred škodlivinami z okolia, či nebezpečnými baktériami.

Všetky rúška sú z certifikovaných materiálov. 

Pokiaľ máte záujem o väčší počet rúšok kontaktujte nás: info@jj25.sk alebo +421 911 217 291